Oferty Specjalne
Rezerwuj reserve

1611 RESTAURANT

Jest nam niezmiernie miło poinformować,że znajdujemy się w ścisłej czołówce jako restauracje wyróżnione przez magazyn Wine Spectator ! udostępniamy link z artykułem kliknij->>>> tutaj

 

ZAPRASZAMY DO RESTAURACJI DWÓR OLIWSKI.

Autorskie menu Szefa Kuchni - to propozycja dań inspirowanych tradycyjnymi recepturami i prawdziwymi polskimi smakami w nowoczesnej, zaskakującej aranżacji.

 

 

Na swoim talerzu znajdą Państwo jeden wiodący składnik, w otoczeniu kilku dodatków, będących uzupełnieniem i podkreśleniem jego smaku. Różnorodność potraw dostępnych w karcie menu zachwyci nawet najbardziej wymagających gości.

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu całego dnia - zapoznaj się z naszą ofertą śniadań.

Latem zapraszamy do delektowania się zamówionym posiłkiem na tarasie bądź w ogrodzie.

Opinie naszych Gości:

Najlepszy wybór 2014 roku

Ania

"Restauracja oraz jej obsługa zasługują na pięć, a nawet więcej gwiazdek. Wyśmienite dania, przygotowane z pietyzmem, zasługują na miano dzieł sztuki kulinarnej..."

Pięciogwiazdkowy bufet śniadaniowy

Zobacz Szczegóły

NAMIOT W OGRODZIE

Wyobraź sobie, że można spędzić dzień w urzekającym ogrodzie, w otoczeniu przyrody i śpiewu ptaków. Czujesz wiatr, szum drzew i strumieni.

HERBACIARNIA

Herbaciarnia oferuje: niezliczona ilość rodzajów herbat, kawy, świeżo wyciskane soki owocowe oraz desery sezonowe

BAR

Bar hotelu Oliwski Dwór, znajduje się na parterze zabytkowego budynku. Dzięki temu, delektując się zamówieniami, Goście mogą jednocześnie podziwiać ogromny ogród. Ponadto zasiadając na wygodnych fotelach, przy cichej muzyce sączącej się w tle, można prowadzić konwersacje lub relaksować się popijając przepyszną kawę. Bar jest sercem naszego hotelu.

WINIARNIA

W piwnicach XVII-wiecznego Dworu Oliwskiego, znajdą Państwo kameralną winiarnię, w której każdy smakosz wina poczuje się jak w raju. Posiadamy ponad 150 gatunków win z wszystkich zakątków świata. Winiarnia to doskonałe miejsce na prowadzenie rozmów biznesowych, romantyczną kolację we dwoje, czy degustację win z przyjaciółmi.